Firma Hydrauliczna
telefon: komórkowy

Szambo na lata

Instalujemy zbiorniki bezodpływowe plastikowe i betonowe.

Szambo betonowe to idealne rozwiązanie dla osób szukających niezawodnego zbiornika na szambo, deszczówkę czy gnojówkę, który posłuży na długie lata. Produkt ten łączy w sobie wszystkie tak bardzo pożądane dziś właściwości - funkcjonalność, atrakcyjną cenę, wysokiej jakości technologię oraz ekologię.

Szamba betonowe szczególnie dobrze sprawdzają się w miejscach, w których poziom wód gruntowych znajduje się na bardzo wysokim poziomie, a nawet na działkach, które mają podłoże gliniane. Są wytrzymałe pod kątem wysokiego naporu wody. Szamba betonowe, w przeciwieństwie do plastikowych, doskonale trzymają się na swoim miejscu i nie wypływają pod naporem wód gruntowych w momencie, gdy są opróżnione i tym samym lżejsze. Szamba betonowe są także bezpieczne dla środowiska. Są całkowicie szczelne, a więc fekalia nie przedostają się do gruntu i, przede wszystkim, do wód gruntowych.
Jeśli nie masz połączenia z kanalizacją lub z innego powodu chcesz zamontować szambo betonowe, wybierz specjalistów, którzy zrobią to szybko i fachowo - na długie lata.
dane kontaktowe
projekt, realizacja i reklama w Internecie: haiku.com.pl