Firma Hydrauliczna
telefon: komórkowy

Energia ze słońca czyli solary

Zajmujemy się profesjonalnym doborem i montażem instalacji solarnych w domach i instytucjach i dużych zakładach produkcyjnych, gdzie ze względu na duże powierzchnie dachu, istnieją wprost wymarzone warunki na ich instalację.

Instalacja solarna to zespół elementów budowlanych który przyczynia się do reakcji fototermicznej i zamiany promieniowania słonecznego na energię elektryczną lub też ciepło. Te instalacje najczęściej stosowane są w gospodarstwach domowych w celu redukcji wydatków w budżecie na ogrzewanie innego typu.

Wyróżniamy instalacje solarne pracujące pasywnie, aktywnie lub poprzez konwekcję. W naszej firmie znajdziesz najwyższej jakości, tanie instalacje solarne. Tylko my oferujemy przez 8 miesięcy w roku (oprócz zimy) darmową ciepłą wodę. Jest to chwalona przez wielu klientów usługa, gdyż wychodzą na niej korzystniej niż w konkurencyjnych zakładach. Ponadto nasza firma dysponuje coraz częściej kupowanymi solarami na potrzymanie ciepłej wody w basenach.

Solary mają szerokie zastosowanie. Stosuje się je w gospodarstwach domowych jak również w dużych zakładach produkcyjnych o dużych powierzchniach dachu, gdzie istnieją wprost wymarzone warunki na ich instalację. Do zalet posiadania solarów należą ogromne oszczędności w stosunku do ogrzewania gazowego a także korzyści dla środowiska.
dane kontaktowe
projekt, realizacja i reklama w Internecie: haiku.com.pl