Firma Hydrauliczna
telefon: komórkowy

Kominki z płaszczem wodnym czyli praktyczne ogrzewanie

Kominki z płaszczem wodnym to wspaniałe i praktyczne rozwiązanie łączące atmosferę domowego kominka ze źródłem ciepła ogrzewającym cały dom.

Wystarczy wyobrazić sobie długie jesienne i zimowe wieczory spędzone w romantycznej atmosferze przy płonącym kominku. Przy okazji ogrzewamy tym samym ogniem całą instalacje centralnego ogrzewania w mieszkaniu.

Wkłady kominkowe wyposażone w funkcję płaszcza wodnego posiadają podwójne ścianki w koło paleniska. Wewnątrz tych ścianek znajduje się odbiornik ciepła, który pobiera temperaturę ognia i przekazuje ją wodzie znajdującej się wewnątrz układu, a pompa przesyła ciepłą wodę do układu ogrzewania zasilającego mieszkanie. Tym samym romantyczny kominek staje się piecem centralnego ogrzewania.

Oferujemy montaż kominków z płaszczem wodnym i profesjonalne podłączenie go do systemu centralnego ogrzewania. Ponadto zastosowanie odpowiedniego sterowania pozwala na połączenie pracy kominka z istniejącym piecem konwencjonalnym, gazowym, olejowym lub elektrycznym. Takie rozwiązanie zapewnia, że w czasie gdy mieszkańcy przebywają poza domem piec gazowy lub elektryczny będzie podtrzymywał wyznaczoną temperaturę minimalną pomieszczeń.
dane kontaktowe
projekt, realizacja i reklama w Internecie: haiku.com.pl