Firma Hydrauliczna
telefon: komórkowy

Instalacje wodne

Oferujemy montaż, naprawę i inne prace związane z instalacją doprowadzającą wodę niezbędną w każdym domu.

Instalujemy całkowitą instalację włącznie z doprowadzeniem wody do bojlera oraz z rozprowadzeniem ciepłej i zimnej wody do umywalek, prysznicy, zlewozmywaków itp.

Instalacje wodno-kanalizacyjne należą do najważniejszych instalacji sanitarnych. Woda potrzebna jest w każdej dziedzinie życia, dlatego niezależnie od tego gdzie mieszkamy musimy zadbać, aby owa instalacja była sprawna. Aby zadbać o jej bezpieczeństwo powinniśmy chronić ją przed zanieczyszczeniami. Montując nową instalację wodno-kanalizacyjną musimy zadbać, aby hydraulik po ukończeniu pracy starannie opłukał rury w celu usunięcia z nich wszelkich drobin, które mogły się tam przypadkowo dostać w trakcie pracy. Osobom, które nieszczególnie zwracają uwagę na zanieczyszczenia rur w mieszkaniu, przydadzą się filtry mechaniczne. Oczywiście musimy je wymieniać co jakiś czas, ale skutecznie zatrzymują one rdzę czy piasek, 'wędrujące' w kanalizacji wodociągowej jak również inne zanieczyszczenia.

Mimo wszelkich środków ostrożności podejmowanych przez użytkowników instalacji wodnej mogą wystąpić usterki. Mogło się tak zdarzyć gdyż instalacje wodno kanalizacyjne mogą ulec inwazji bakterii. Spowoduje to wówczas zastój wody w rurach. W takiej sytuacji powinniśmy co jakiś czas podnosić temperaturę instalacji do 70°C. Niestety, to rozwiązanie nie sprawdzi się w starym budownictwie. Wówczas mieszkaniec jak najszybciej musi skontaktować się z doświadczonym instalatorem.

Korzystając z naszych usług masz pewność sprawnie i solidnie zamontowanej instalacji wodno-kanalizacyjnej. Instalacja wodno-kanalizacyjna musi spełniać wszelkie standardy jakościowe ponieważ woda jest medium spożywanym przez ludzi. Zbyt duża ilość osadów w rurach naszej kanalizacji może doprowadzić do poważnego zanieczyszczenia wody. Pijąc taki płyn jesteśmy narażeni na wiele chorób, dlatego w takim wypadku nie możemy zwlekać z wymianą instalacji. Pamiętajmy, że raz wymieniona, posłuży nam nawet przez kilkanaście lat.
dane kontaktowe
projekt, realizacja i reklama w Internecie: haiku.com.pl