Firma Hydrauliczna
telefon: komórkowy

Instalacje kanalizacyjne czyli odprowadzamy ścieki

Montujemy instalacje sanitarne, czyli instalacje odprowadzające ścieki do kolektorów głównych. Montujemy instalacje wewnętrzne, piony kanalizacyjne i przyłącza kanalizacyjne zarówno do kolektorów sanitarnych jak i do zbiorników bezodpływowych, czyli tzw. szamb. Oferujemy też montowanie samych zbiorników bezodpływowych na działce klienta, niezależnie od ich wielkości.

W każdym budynku najważniejszy jest dostęp do wody, energii elektrycznej i gazu. Musi on także być przystosowany do odbioru mediów oraz ich wewnętrznego transportu, a także do usuwania niektórych z nich na zewnątrz. Dlatego żadne mieszkanie nie może funkcjonować bez wewnętrznej instalacji sanitarnej.

Instalacja sanitarna jest to grupa urządzeń, której zadaniem jest transportowanie mediów, a szczególnie ścieków wewnątrz budynku. Każda instalacja sanitarna składa się z dwóch głównych urządzeń. Pierwszą z nich są liniowe elementy, których celem jest umożliwienie dotarcia mediów do konkretnych części budynku. Drugie z kolei to urządzenia mające monitorować oraz kontrolować przepływ mediów za pomocą linii elektrycznych. Należą do nich np. pompy, bezpieczniki i liczniki.
dane kontaktowe
projekt, realizacja i reklama w Internecie: haiku.com.pl