Firma Hydrauliczna
telefon: komórkowy

Montaż i modernizacje instalacji centralnego ogrzewania

Zajmujemy się montażem, wymianą i remontami instalacji centralnego ogrzewania.
Zaliczamy do nich zarówno instalacje naścienne jak i ogrzewanie podłogowe.

W ramach instalacji centralnego ogrzewania świadczymy również usługi wymiany i instalacji piecy grzewczych wszystkich typów. Ponadto montujemy też instalacje kominków domowych z płaszczem wodnym czyli służących zarówno za ozdobę domu jak i dodatkowe źródło ciepła.

Służymy radą i fachową pomocą w doborze najodpowiedniejszego systemu ogrzewania.

Nasza firma zajmuje się montażem, wymianą jak też przeglądem instalacji Centralnego Ogrzewania. Tradycyjna instalacja grzewcza wykorzystuje energię przesyłaną z elektrociepłowni. Jej źródłem jest przepływająca przez instalację gorąca woda, która przesyłana jest do wewnętrznego obiegu centralnego ogrzewania. Instalacje C.O dzielimy na grawitacyjne oraz pompowe.
W tych pierwszych kocioł znajduje się zawsze w najniższym punkcie instalacji. Podgrzewana przez niego woda jest lżejsza od wody powracającej z grzejników, dlatego siła wyporu przepycha ją w górę instalacji. Stamtąd trafia do grzejników, gdzie się ochładza i ponownie wraca do kotła. Dzisiaj jednak nieliczni korzystają z takich instalacji. Wymagały one ogromnych kosztów, a także dostępu do piwnicy. Nie bez powodu zostały więc zastąpione instalacjami pompowymi. Instalacje pompowe do przetłaczania wody przez całą pętlę układu ogrzewczego wykorzystują pompy. Ich zaletą jest wykonanie z rurek o mniejszej średnicy, oraz mniejsza ilość wody krążącej w układzie.
dane kontaktowe
projekt, realizacja i reklama w Internecie: haiku.com.pl